کامیون برقی semi یک بار شارژ 1000 کیلومتر بازدهی با 40 تن بار -

02191691200

کامیون برقی semi یک بار شارژ 1000 کیلومتر بازدهی با 40 تن بار

کامیون برقی semi یک بار شارژ 1000 کیلومتر بازدهی با 40 تن بار

کامیون برقی semi

ایلان ماسک رقبا رو به رقابت دعوت کرده است طبق آخرین اخبار به دست آمده هدف نهایی این شرکت تولید و ساخت کامیون برقی که می تواند 40 تن بار را تا 1000 کیلومتر با یک بار شارژ جا به جا کند!!!

زمانی که کامیون نیمه برقی در سال 2017 معرفی شد، ماسک از عرضه آن در دو نسخه خبر داد، این نسخه ها از نظر ظرفیت باتری وبرد متفاوت هستند که قابل ذکر می باشد برد یکی از آنها 482 کیلومتر و مدل دوم 804 کیلومتر است.

در زمان حال تسلا می تواند به راحتی عملکرد کامیون های خود را افزایش دهد همچنین ماسک در مصاحبه ای اعلام کردند که این کامیون می تواند تا 1000 کیلومتر برد را با 40 تن بار جا به جا کند که 200 کیلومتر بیشتر از انتظارات این شرکت می باشد.

کامیون برقی semi

طبق آخرین اخبار موجود ماسک اعلام کرد که برای افزایش برد 500 کیلومتری یک مشکل وجود دارد که به راحتی قابل رفع می باشد، همچنین گفتند افزایش به برد 800 کیلومتری در یکی از مدل های کامیون های semi راحت می باشد ولی باید به مرور زمان حتما به برد 1000 کیومتری افزایش یابد.

کامیون برقی semi

کامیون برقی semi

همچنین بخوانید!! بررسی کامل ون سانری و حقایقی که شمارو شگفت زده خواهد کرد!

ماشین سنگین برقی تسلا(کامیون برقی semi )

Semi اولین محموله خود را چندین سال پیش منتقل کرد و در سپتامبر سال جاری هنگام حمل وسایل نقلیه تسلا به فریمن، کالیفرنیا شکار شد.

یکی از چالش های اصلی کامیون های برقی کاهش برد و در عین حال افزایش بار است، اگر می خواهید برد را افزایش دهید باید از باتری های بزرگتر و حجیم تری استفاده کنید که این مشکل را دو چندان می کند. با این حال، به نظر نمی رسد محصول تسلا مشکل چندانی در این زمینه داشته باشد.

انتظار می رود کامیون Semi تسلا بتواند در مجموع 40 تن بار حمل کند. با توجه به این موضوع، استفاده از سلول های جدید 4680 این شرکت منطقی است. این باتری قادر است تا 6 برابر قدرت بیشتری را تامین کند و برد را 16 درصد افزایش می دهد.

کامیون برقی semi

اگر تسلا به چنین هدفی دست یابد، احتمالاً ارزش سهام آن افزایش می یابد و ثروت ایلان ماسک افزایش می یابد. مدیرعامل تسلا در حال حاضر با 137 میلیارد دلار ثروت، دومین فرد ثروتمند جهان است.

کامیون برقی

5

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوالی دارید ؟

شما عزیزان می توانید جهت هرگونه سوال با کارشناسان فروش دیزلیران در ارتباط باشید.
  • 02191691200