لیلاند-min

کامیون لیلاند

در این مقاله در رابطه با کامیون لیلاند صحبت خواهیم کرد. این کامیون مدل قدیمی آن در داخل ایران موجود است و سری‌های جدید آن وارد کشور ما نشده است. با ما همراه باشید تا راجع به این کامیون قدیمی اطلاعات خود را افزایش دهید.

 

مشخصات فنی کامیون لیلاند

موتور کامیون لیلاند قدرتمند ، آلیاژهای مناسبی در آن به کار رفته، قدرت موتور 220 اسب بخار و بعضی افراد 84 اسب بخار قدرت آن را ذکر کرده بودند، ژنرال 160 کاوا، 6 سیلندر سوپر، شاسی های عقب و جلو بسیار قوی، 250 آمپر قدرت برق دارد.

 

 

مزایای خرید این مدل کامیون

این خودرو دارای مزایایی به شرح ذیل است:

بسیار قوی و با استحکام بالا، قدرت ماشین بالا، اسکلت بندی ماشین و شاسی عقب و جلو بسیار مستحکم، کپسول آتش نشانی، جک قوی، تایر زاپاس، مثلث خطر

 

 

کامیون لیلاند در کشور چه جایگاهی دارد؟

با توجه به پیدایش انواع خودروهای سنگین و نیمه سنگین (کامیون، کشنده، کامیونت) در کشور با برندهای متنوع، دارای مشخصات فنی و تجهیزات فوق‌العاده دیگر جایی برای این کامیون قدیمی وجود ندارد.

 

 

نمایندگی کامیون لیلاند

کامیون لیلاند در قرن ۱۸ میلادی وارد بازار شده  و مورد استقبال خوبی از این خودرو شده است. شرکت لیلاند یک شرکت خودروسازی بریتانیایی است که در سال  1896 کار خود را آغاز کرده است.

 

ایران هم از تقاضا‌ کننده های کامیون لیلاند بود، که در کارهای صنعتی بکار برده شد. در آن زمان استقبال مردم از این کامیون بسیار زیاد بوده که کمپانی لیلاند 400 هزار کامیون تولید می‌کرد و درآمد زایی زیادی توانست کسب کند. مشکلی که دولت ایران برای وارد کردن این کامیون به کشور داشت عدم دسترسی به مسیرهای زمینی بود، که از راه دریایی این ماشین را وارد کردند.

 

دولت ایران به دلیل نیاز شدید به تجهیزات و ساختن پالایشگاه‌ها و پتروشیمی و جابجایی مصالح نیازمند به این کامیون  بوده است. در زمان قدیم ماشینی با این قدرت وجود نداشت و به صورت کلی ماشین‌های سنگین و باری در آن دوران بسیار اندک بود.

خرید دست دوم / کارکرده کامیون لیلاند

به دلیل اینکه سری جدید این کامیون وارد کشور نشده است فقط مدل قدیمی آن موجود می‌باشد. که برای خرید دست دوم و کارکرده این کامیون می‌توانید به نمایشگاه‌های خودرو در سراسر کشور مراجعه کنید. ضمن اینکه شرکت دیزلیران سابقه درخشانی در خرید و فروش انواع خودروهای سنگین و نیمه سنگین در کشور دارد. برای خرید انواع خودروهای سنگین دست دوم و استوک با کارشناسان دیزلیران ارتباط بگیرید.

 

قیمت کامیون لیلاند

با توجه به شرایط کشور و نوسانات دلار و ارز نمی‌توان قیمت ثابتی را برای انواع خودروهای سنگین و نیمه سنگین اعلام کرد.

low
تبریک عید 2
موبایل
بنر دیزل چک
تبریک عید 2

نوشته های مرتبط