کشنده

خرید کشنده

 با توجه به شرایط اقتصادی کشور و افزایش نجومی قیمت ها و ثابت ماندن میزان درآمد اکثر مردم، توان خرید نقدی کامیونت را ندارند و به دنبال شرکت‌های معتبر برای خرید اقساط این خودرو هستند.اما متاسفانه تعداد محدودی از شرکتها شرایط اقساط برای خرید کامیونت با برندهای مختلف را دارند. یکی از مجموعه های به‌ نام در این صنعت مجموعه دیزلیران است که آماده ارائه خدمات اقساطی به شما مشتریان عزیز می‌باشد.

خرید اقساطی کشنده/ لیزینگ کشنده

با توجه به تورم و شرایط نابسامان اقتصادی کشور قدرت خرید نقدی افراد به شدت کاهش پیدا کرده و اکثر افراد به دنبال شرکت‌های معتبر برای خرید اقساطی محصولات مورد نیازشان هستند که صنعت خودرو هم از این امر مستثنی نیست.

مجموعه های وجود دارند که خودرو‌کشنده رو به صورت اقساطی و لیزینگی بتوانید از آنها  تهیه کنید. به صورت کلی و شماتیک تمامی مجموعه ها شرایط مشابهی برای خرید اقساط در نظر گرفته اند. شامل: نداشتن چک برگشتی، نداشتن اقساط معوق، ضامن معتبر، پیش پرداخت ۳۰ تا ۵۰ درصدی نسبت به قیمت مورد نظر خودرو درخواستی و….

کشنده فاو: اقساط بلندمدت حداکثر تا ۶۰ ماه دارد و تعداد اقساط با توجه به مدت زمان پرداخت متغیر است.

کشنده سی‌اند‌سی: شرایط فروش لیزینگ واسپاری ملت با بهره‌مندی از تسهیلات ۳۰ تا ۷۰ درصد ارزش افزوده می باشد و حداکثر مدت اقساط تا ۶۰ ماه بدون ضامن است.

کشنده دانگ فنگ: سود مشارکت از ۲۱ تا ۲۴ درصد  متغیر می باشد

کشنده بنز: بدون ضامن و ارایه سه فقره چک و سفته ازمشتری برای تضمین و با اقساط بلند مدت ۶۰ ماهه می‌باشد.

لیزینگ دیزلیران: ۵۰ درصد مبلغ خودرو مورد نظر با اقساط ۱۲ و ۲۴ ماه که تا ۲۰ اسفند ۱۴۰۱ میتوانید از این فرصت استثنایی استفاده نمایید.

 

 

نمایندگی فروش کشنده


قیمت روز کشنده

با توجه به وضعیت کنونی و نوسانات حاکم در جامعه نمی توان قیمت را اعلام کرد به دلیل تغییرات زودهنگام قیمت در بازار بنابراین برای مطلع شدن از قیمت های بروز در بازار به سایت فروش ما مراجعه نمایید و با کارشناسان  فروش شرکت دیزلیران ارتباط بگیرید.

 

 

ثبت نام و شرایط خرید کشنده / پیش فروش کشنده دولتی

در متن فوق انواع نمایندگی های کشنده در ایران را ذکر کرده ایم.  شما میتوانید به صورت آنلاین و حضوری به دفاتر نمایندگان برای خرید مراجعه نمایید. شرایط خرید از هر کدام از نمایندگان متفاوت است که با مراجعه به سایت آنها میتوانید از شرایط بروز باخبر شوید.

همچنین شرکت دیزلیران نمایندگی دو‌برند آرین دیزل و سایپا دیزل را دارد که می توانید با مراجعه به سایت فروش این مجموعه از شرایط لیزینگ و فروش عادی آن مطلع شوید.

 

 

 

اسقاط کشنده

حداقل باید از زمان تولید آن ۲۵ سال گذشته باشد و در کارت مشخصات وسیله نقلیه حداقل ۱۵ تن ظرفیت اسقاطی درج شده است. در صورتی میتوانید اسقاطی ماشین را بگیرید که فعال در حمل و نقل عمومی و دارای معاینه فنی معتبر باشد. اگر سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای اسقاط را تایید کند در این صورت سود بازرگانی کامیون وارداتی ۲۵ درصد  توسط گمرک جمهوری اسلامی ایران کاهش می‌ باید.

 

 

خرید کشنده دست دوم / کارکرده

به دلیل نوسانات بازار و سیر نجومی قیمت ها اکثر افراد تمایل به خرید کشنده دست دوم و کارکرده دارند. که در اکثر نمایشگاه ها کشنده استوک وجود دارد. شما میتوانید با توجه به بودجه مورد نظرتان خودرو مورد نظر را خریداری کنید.

 

 

 

نمایشگاه خرید کشنده

مجموعه دیزلیران  در زمینه خرید و فروش انواع خودروهای سنگین و نیمه سنگین در اسلامشهر فعالیت میکند که همواره آماده ارائه خدمات دهی به شما کاربران عزیز و مشتریان می‌باشد، همه روزه بیش از چندین مدل کشنده برای بازدید شما کاربران عزیز در پارکینگ و نمایشگاه این مجموعه قرار داده شده است.

خرید اقساطی کشنده لیزینگ کشنده

با توجه به تورم و شرایط نابسامان اقتصادی کشور قدرت خرید نقدی افراد به شدت کاهش پیدا کرده و اکثریت افراد. به دنبال شرکت‌های معتبر برای خرید اقساط این خودرو هستند. اما متاسفانه تعداد محدودی از شرکتها شرایط اقساط برای خرید کشنده با برندهای مختلف را دارند. یکی از مجموعه‌های به نام در این صنعت مجموعه دیزلیران است که شرایط اقساط و لیزینگی و همچنین وام خصوصی را برای راحتی حال شما عزیزان فراهم کرده است برای اطلاع از این شرایط استثنایی با کارشناسان فروش دیزلیران تماس بگیرید.

ثبت نام و شرایط خرید کشنده پیش فروش کشنده دولتی

برای اطلاع از وضعیت ثبت نام و شرایط خرید انواع کشنده‌ها روی وب سایت دیزلیران کلیک کنید و با کارشناسان و مشاوران فروش این مجموعه تماس حاصل فرمائید.

ثبت نام و شرایط خرید کشنده پیش فروش کشنده دولتی

دیزلیران همواره یکی از مجموعه‌های فعال در زمینه خرید و فروش انواع کشنده‌های دست دوم و کارکرده در سطح کشور می‌باشد که برای اطلاع از موجودی پارکینگ با کارشناسان دیزلیران تماس بگیرید همچنین فایل‌های فروش روزانه  از طریق کانال تلگرامی و پیج  اینستاگرام این مجموعه اطلاع رسانی می‌شود.

خانه