بادسان-min

بررسی کامیونت بادسان

در این مقاله میخواهیم راجع‌به کامیونت بادسان صحبت کنیم. با اینکه این کامیونت یکی از تولیدهای قدیمی در صنعت خودروسازی می‌باشد و تولید جدیدی ندارد؛ توانست مخاطبان خاص خودش را جذب کند.

برند بادسان در ابتدای فعالیت‌های رنوتراکس به وجود آمد؛ که حاصل همکاری شرکت رنوتراکس و سایپا دیزل است.  سال ۱۳۷۶اولین نسل کامیونت بادسان توسط شرکت رنوتراکس در تناژ های ۶ تن طراحی و تولید شده است.

در سال ۱۳۸۵ با روی کارآمدن کامیونت فوتون چینی بسیاری از افراد به این برند جذب شدند. که این امر باعث شده کامیونت بادسان به فراموشی سپرده شود. اما به دلیل نارضایتی های به وجود آمده از این برند، موجب شده تا مردم مجدد به سمت برند بادسان بروند.

در پی این جریانات شرکت خودرو سازی سایپا دیزل با طراحی و پلت فرم Volvof12  نوع دیگری از کامیونت‌های بادسان را به بازار عرضه کرد.

شرایط خرید اقساطی کامیونت بادسان

برای خرید اقساطی خودرو باید به مجموعه های معتبر و قابل اعتماد مراجعه کنید. لذا مجموعه دیزلیران با سابقه درخشان خود میتواند گزینه مناسب برای این امر باشد. لذا از آنجایی که کامیونت بادسان در تیراژ جدید تولید نشده است؛ و جز تولیدهای قدیمی می‌باشد شما باید به دنبال خرید  دست دوم و کارکرده  این نوع کامیونت باشید. برای خرید کامیون‌های دست دوم و استوک به مجموعه دیزلیران رجوع کنید.

قیمت کامیونت بادسان در سال ۱۴۰۲

با توجه به شرایط اقتصادی حاکم در کشور و نوسانات بازار نمی‌توان قیمت ثابتی را برای انواع محصولات را اعلام کرد. برای دریافت قیمت‌های جدید و آنلاین به مشاوران و کارشناسان دیزلیران رجوع کنید.

مزایا و معایب کامیونت بادسان

کامیونت بادسان ۶ تن دارای استاندارد یورو ۲ با سیستم ترمز ABS  است. قدرت موتور این خودرو ۱۱۰ اسب بخار با حجم نزدیک به ۴ لیتر می‌باشد.

تجهیزات مورد استفاده در این کامیونت شامل: تلفن بلوتوث، سیستم ضد واژگونی در جاده های کشور، سیستم بالابر برقی، بخاری، سیستم بالابر برقی، قفل مرکزی خودرو، بوق دنده عقب، صندلی قابل تنظیم و…

در بیشتر مواقع افراد فکر می‌کنند ایرانی بودن یک کالا نشان از مرغوبیت و کیفیت پایین آن محصول محسوب می شود. به عنوان مثال کامیونت بادسان یک خودروی ساخت داخل است اما کیفیت خوبی را ارایه داد که با پشتیبانی نشدن از این کالا نتوانست آنطور که باید بدرخشد. اما با این حال توانست نظر بسیاری از افراد را  بخود جلب نماید.

low
تبریک عید 2
موبایل
بنر دیزل چک
تبریک عید 2

نوشته های مرتبط