خرید کامیونت بادسان | نمایندگی کامیونت بادسان | دیزلیران

02191691200

خرید اقساطی کامیونت بادسان

نمایندگی‌های فروش کامیونت بادسان

برند بادسان در ابتدای فعالیت‌های رنوتراکس به وجود آمد؛ که حاصل همکاری شرکت رنوتراکس و سایپا دیزل است.  سال ۱۳۷۶اولین نسل کامیونت بادسان توسط شرکت رنوتراکس در تناژ های ۶ تن و ۸ تن طراحی و تولید شده است.در سال ۱۳۸۵ با روی کارآمدن کامیونت فوتون چینی بسیاری از افراد به این برند جذب شدند. که این امر باعث شده کامیونت بادسان به فراموشی سپرده شود. اما به دلیل نارضایتی های به وجود آمده از این برند، موجب شده تا مردم مجدد به سمت برند بادسان بروند.در پی این جریانات شرکت خودرو سازی سایپا دیزل با طراحی و پلت فرم Volvof12  نوع دیگری از کامیونت‌های بادسان را به بازار عرضه کرد.

قیمت کامیونت بادسان در سال ۱۴۰۲

با توجه به شرایط اقتصادی حاکم در کشور و نوسانات بازار نمی‌توان قیمت ثابتی را برای انواع محصولات را اعلام کرد.برای دریافت قیمت‌های جدید و آنلاین به مشاوران و کارشناسان دیزلیران رجوع کنید.

مشخصات فنی و تجهیزات کامیونت بادسان

کامیونت بادسان ۶ تن دارای استاندارد یورو ۲ با سیستم ترمز ABS  است. قدرت موتور این خودرو ۱۱۰ اسب بخار با حجم نزدیک به ۴ لیتر می‌باشد.

برای اطلاع از قیمت های بروز آن با کارشناسان فروش دیزلیران ارتباط بگیرید.

تجهیزات کامیونت بادسان

تلفن بلوتوث، سیستم ضد واژگونی در جاده های کشور، سیستم بالابر برقی، بخاری، سیستم بالابر برقی، قفل مرکزی خودرو، بوق دنده عقب، صندلی قابل تنظیم

بادسان-1-min-1

حمایت از تولید ایرانی ( کامیونت بادسان)

در بیشتر مواقع افراد فکر می‌کنند ایرانی بودن یک کالا نشان از مرغوبیت و کیفیت پایین آن محصول محسوب می شود. به عنوان مثال کامیونت بادسان یک خودروی ساخت داخل است اما کیفیت خوبی را ارایه داد که با پشتیبانی نشدن از این کالا نتوانست آنطور که باید بدرخشد. اما با این حال توانست نظر بسیاری از افراد را  بخود جلب نماید.

مقالات دیزلیران

فهرست مطالب