فروش نقدی و اقساطی کامیونت شیلر | نمایندگی مجاز کامیونت شیلر | دیزلیران

02191691200

شرایط خرید اقساطی کامیونت شیلر

فهرست مطالب

خرید کامیونت شیلر در تهران

کمپانی شیلر در کشور چین است. نمایندگی این برند در ایران بهمن دیزل می‌باشد که مسئولیت مونتاژ و خدمات رسانی این برند در کشور را بر عهده دارد. با توجه به کیفیت و قدرت بالای قطعات کامیونت شیلر در مقایسه با برندهای دیگر از قیمت مناسبی برخوردار می‌باشد.

طراحی کامیونت شیلر شباهت بسیار زیادی به نمایندگی ایسوزو دارد. بنابراین افرادی که به دنبال خرید کامیونت ایسوزو هستند ولی شرایط مالی به آن‌ها اجازه خرید نمی‌دهد، می‌توانند کامیونت شیلر را خریداری نمایند.

برای خرید این نوع از کامیونت می‌توانید به شهرک کامیونداران در شهرستان اسلامشهر حومه تهران مراجعه کنید که بیش از ۳۰۰ نمایشگاه در آن وجود دارد.

همچنین میتوانید به مجموعه دیزلیران در نزدیکی شهرک کامیونداران مراجعه کنید.

شرایط فروش اقساطی کامیونت شیلر | لیزینگ کامیونت شیلر

فروش اقساطی کامیونت شیلر 1401

برای خرید کامیونت شیلر به صورت نقد و اقساط میتوانید از نمایندگی و نمایشگاه‌های مختلف در سطح کشور اقدام کنید. اکثر افراد با توجه به شرایط کنونی ترجیح می‌دهند به صورت اقساط خریداری نمایند.

مجموعه دیزلیران با کسب نمایندگی از لیزینگ‌ها شرایط خرید را برای شما عزیزان آسانتر کرده است. که جدیدترین لیزینگ آن تا تاریخ ۲۰ اسفند ۱۴۰۱ می‌باشد. که به صورت اقساط ۱۲ الی ۲۴ ماه با چک صیادی است. از قسمت اخبار سایت دیزلیران می‌توانید از لیزینگ‌های جدید با‌خبر شوید.

مشخصات فنی کامیونت شیلر

کامیونت شیلر در دو تناژ ۶ و ۸ تن روانه بازار شده است. محصولات این شرکت دارای استاندارد آلایندگی یورو ۵ می‌باشند و ۴سیلندر هستند. بیشترین فروش این کمپانی روی کامیونت شیلر ۶ تن می‌باشد. مدل ۶ تن آن دارای قدرت موتور ۱۵۵ اسب بخار با ۲۶۰۰ دور در دقیقه با گشتاور ۴۹۱ نیوتن متر با۱۲۰۰-۱۹۰۰ دور در دقیقه می‌باشد.

مدل ۸ تن آن دارای قدرت موتور ۱۵۴ اسب بخار با ۲۶۰۰ دور در دقیقه با گشتاور ۴۹۱ نیوتن متر با ۱۲۰۰-۱۹۰۰ دور در دقیقه می‌باشد.

به صورت کلی از مزایای این محصول سیستم تهویه مناسب، شیشه بالابر برقی دید وسیع راننده، کابین مجهز به ترشن یار، دوربین دید عقب، کروز کنترل، قفل مرکزی و دزدگیر، سیستم کنترل برقی می‌توان نام برد.

نمایندگی مجاز فروش کامیونت شیلر

همانطور که در بالا ذکر شده است نمایندگی رسمی شیلر در ایران بهمن دیزل می‌باشد. بهمن دیزل نمایندگی‌های مختلفی را در سراسر ایران دارد.با مراجعه به قسمت نمایندگی سایت بهمن دیزل می‌توانید تمامی زیر مجموعه این شرکت را مشاهده کنید.

قیمت کامیونت شیلر

همان‌طور که در متن فوق ذکر شده است با توجه به نوسانات و تحریم‌ها و تغییرات لحظه‌ای نمی‌توان قیمت خاصی را بیان کرد. بنابراین برای اطلاع رسانی از قیمت ها به سایت دیزلیران مراجعه کنید و با کارشناسان فروش ارتباط بگیرید، ضمن اینکه بهترین مشاوره را از کارشناسان ما با توجه به نیازتان دریافت کنید.

مقالات دیزلیران