کشنده اسکانیا سری S +بررسی کامل تمام مدل های سری S که باید بدانید

02191691200

کشنده اسکانیا سری S +بررسی کامل مدل های تولید شده سری S

کشنده اسکانیا سری S +بررسی کامل مدل های تولید شده سری S

کشنده اسکانیا سری S

شرکت خودروسازی اسکانیا یکی از برترین شرکت های تولید کننده خودروهای سنگین در سرتاسر جهان می باشد ! که در سرتاسر جهان نیز از شهرت بسیار زیادی برخورد دار می باشد.

شرکت اسکانیا یک شرکت بزرگ سوئدی می باشد که در زمینه ی تولید انواع اتوبوس و کامیون و موتور های دیزلی فعالیت می کند.

این شرکت در سال 1900 در کشور سوئد در شهر سودرتلیه فعالیت خودرا آغاز کرد.

در ادامه به توضیح کامل تمامی مدل های کشنده اسکانیا سری اس  خواهیم پرداخت با تیم بررسی و تحلیل شرکت دیزلیران همراه باشید.

قابل بیان می باشد این شرکت خودروسازی خدمات خوبی را به مشتریان خود ارائه می دهد که متاسفانه به دلیل تحریم بودن کشور ایران! توسط شرکت های خارجی بیشتر این خدمات اصلا به گوش ایرانی ها نیز نخورده است که در ادامه اشاره ای به این خدمات خواهیم داشت.

شرکت اسکانیا خدمات مالی بیمه و اجاره خودرو! نیز ارائه می دهد که هدف اصلی این شرکت این می باشد که مشتریان بتوانند بیشتر به تجارت! اصلی خود فکر کنند و درگیر مسائل دیگر نباشند.

کشنده اسکانیا در سری های L،P،G،R،S در بازار خودروهای سنگین موجود می باشد! که در ادامه به توضیح کامل و بررسی سری S خواهیم پرداخت با ما همراه باشید.

همچنین بخوانید!!!کشنده اسکانیا همراه با بررسی کامل سری L،P،G،R،S

کشنده اسکانیا سری s

SCANIA SERI S در سال 2016 برای اولین بار توسط شرکت اسکانیا تولید و طراحی و روانه بازار خودورهای سنگین کشور شد.

کشنده اسکانیا سری اس یا S! نیز یکی از بهترین و با کیفیت ترین سری های موجود محصولات شرکت اسکانیا انتخاب گردیده می باشد
باید بگوییم این سری از خودروهای اسکانیا از لحاظ ایمنی تمام معیار های مهم را دارد.

در نگاه اول با فضای داخلی کشنده اسکانیا سری S! صحنه زیبایی و مردن را مشاهده خواهید کرد همچنین فضای داخلی بسیار با کیفیت و از متریال های خوب تولید و طراحی گردیده است.

اگر بخواهیم به فضای بهینه داخل کابین! اشاره ای کنیم باید بگوییم که فضای اتاق بسیار جا دار و حرفه ای می باشد که می توانید وسایل مورد نظر خودرا در داخل کابین نگهداری کنین و از دید خوبی هنگام رانندگی لذت ببرید.

SCANIA

همچنین شرکت اسکانیا در توضیح به کشنده اسکانیا سری S! گفت که این سری از کشنده های اسکانیا از ایمنی بسیار زیادی برخوردار است و بیشترین تمرکز روی امنیت این محصولات بوده است.

آیرودینامیک یکی از برجسته ترین ویژگی های کشنده سری S است که هم ظاهر و هم سطح ایمنی آن را افزایش می دهد.

 به عنوان بخشی از پیکربندی اولیه، چراغ‌های موقعیت و چراغ‌های اضافی اکنون بدون تأثیر منفی بر آیرودینامیک در کابین یکپارچه شده‌اند.

به جرات می توان گفت کشنده های سری S کم مصرف ترین سری های محصولات اسکانیا می باشد

موتور های کشنده اسکانیا سری اس مجهز به سیستم SCR می باشد که تاثیر بسزایی در کاهش آلودگی هوا و قدرت موتور میزارد.

گیربکس نیز نسبت به سری های دیگر بسیار عملکرد خوبی را دارد و کاملا تقویت شده می باشد که خود یک مزیت مهم در این کشنده محسوب می شود.

موتور های که در این سری به کار رفته می باشد در دو نوع 6 سیلندر 13 لیتری و 8 سیلندر 16 لیتری موجود می باشد که از قدرت بسیار زیادی برخوردار می باشد و می تواند تا 500 اسب بخار قدرت تولید کنند.

درضمن در تمامی سری های کشنده های اسکانیا از تکنولوژی SCR بهره مند می باشیم که قابلیت بسیار خوبی می باشد.

کشنده اسکانیا سری S در مدل های کشنده اسکانیا S770 ،کشنده اسکانیا S730،کشنده اسکانیا s500 ،کشنده اسکانیا S410 در بازار های جهانی موجود می باشد که اکثر این مدل ها در کشور ایران وجود ندارد در ادامه به توضیح کامل هر یک از کشنده های اسکانیا سری s خواهیم پرداخت با ما همراه باشید.

کشنده اسکانیا سریS770

اسکانیا سری S770 محصول پر قدرت مند شرکت اسکانیا می باشد که سالیان زیادی می باشد توسط مهندسان قوی در حال پیشرفت و تولید انواع محصولات سنگین می باشد.

شرکت بزرگ اسکانیا موتور های V8 را روز به روز پیشرفته تر می کند و این موضوع باعث کاهش چشمگیر مصرف خودروهایی با این مدل موتور گردیده است.

لازم به ذکر می باشد این شرکت کمک بسیار بزرگی را به صنعت حمل و نقل سرتاسر جهان کرده است که قابل تحسین می باشد.

این کشنده از قدرت بسیار بالایی برخوردار می باشد و به راحتی می تواند تا 770 اسب بخار قدرت را تولید کند.

همچنین باید بگوییم این کشنده لقب پر قدرت ترین خودروی سنگین را در سرتاسر جهان به دست آورده است.

همانند سایر سری های دیگر که به مرور زمان قدیمی و سری های جدید توسط شرکت اسکانیا به بازار معرفی می گردد کاربران نیز انتظار داشتند

که ولوو بعد از سری به بازار خودروهای سنگین سری جدید را معرفی کرد ولی اینطور نبود و ناگهان شرکت اسکانیا چندی پیش از اسکانیا S770 رونمایی کرد که از قدرت بسیار زیادی برخوردار می باشد.

باید بگوییم که شرکت اسکانیا سالیان زیادی می باشد که از موتور های 8 سیلندری در محصولات خود استفاده می کند

که از قدرت 730 اسب بخار برخوردار بود که نسبت به قوی ترین خودروی ولوو که 750 اسب بخار قدرت داشت 20 اسب بخار نیز از قدرت کم تری برخوردار بود و لقب قوی ترین کشنده متعلق به ولوو بود.

سریS770

اما چندی پیش ناگهان شرکت اسکانیا از این کشنده بسیار قدرتمند رونمایی کرو و این لقب را اذان خود کرد !! زیرا کشنده ی که این شرکت تولید کرده از 770 اسب بخار قدرت تولید گردیده که واقعا قدرت بسیاری زیادی محسوب می گردد.

البته باید بگوییم که اسکانیا سریS770 با 3 موتور مجزا سفارشی وارد بازار خودورهای سنگین می شود!! که بهترین آن ها همین موتور 770 اسب بخاری! می باشد که در مدت بسیار کم توانسته طرفدارن زیادی را به دست آورد.

سریS770 شرکت اسکانیا مجهز به استاندارد آلایندگی یورو 6 میباشد که خود یک مزیت مهم در کشور های اروپایی و ترانزیت محسوب می شود.

نکته ی بسیار جالبی که باید به آن نیز اشاره ای کنیم این می باشد که حجم روغن این کشنده پر قدرت 43 لیتر! می باشد و در کنار مایع ادبلو ماده ی دیگری نیز مصرف می شود! که باعث کاهش جشمگیر حجم ادبلو و همچنین گاز های مضر مانند NOX شده است.

همچنین روی موتور های جدید شرکت اسکانیا یک سیستم بسیار بروز به نام EMS مجهز شده که که نشان دهنده میزان سوخت خودرو تا مقصد یا زمان رسیدن را به راننده نمایش می دهد.

نکته ی بسیار مهم که حتما باید بدانید این می باشد گیربکس ها نیز در نسخه ها قوی تر و جدیدتر نیز روی این خودروها قرار گرفته است که خود نیز تاثیر بسزایی در قدرت این خودرو داشته است.

دیزلیران

کشنده اسکانیا سری S730

سری S730 اسکانیا نیز مانند سری قبلی که به آن اشاره کردیم نیز مجهز به یورو 6 می باشد مدلی که در این خودرو مشاهده می شود موتور DC16 107 V8 می باشد که از قدرت 730 اسب بخار برخوردار است.

این کشنده دارای جعبه دنده اتوماتیک می باشد که 12 +2 دنده دارد همچنین وزن خالص این خودرو 30000 کیلوگرم می باشد

آین خودرو آپشن های بسیار زیادی را دارا می باشد که باعث آسایش راننده در سفر های طولانی می شود.

اسکانیا همواره در حال تولید و مونتاژ جدیدتر می باشد که با تولید و طراحی این مدل از کشنده های سری S توانست توانایی زیاد خودرا در تولید خودروهای سنگین به رخ رقبا بکشد.

اتاق یا کابین این کشنده بسیار زیبا و منحصر به فرد می باشد که در سالیان اخیر اتاق کشنده های اسکانیا با تعقیرات بزرگی رو به روشده است

که باعث بهتر شدن این کشنده شده است همچنین باید بگوییم کشنده های اسکانیا در سال 2017 لقب کامیون برتر سال را اذان خود کرد.

در ضمن باید بگوییم که اسکانیا مدت زیادی را برای دریافت این لقب و تولید یک محصول خوب صبر کرد و ناگهان! این سری از کشنده های پر قدرت را به بازار خودروهای سنگین کشور رونمایی کرد که در همان سال اول باعث کسب افتخار بزرگ برای شرکت اسکانیا شد.

سالیان زیادی می باشد که شرکت خودروسازی اسکانیا تمرکز اصلی خود را روی تولید محصولات با کیفیت گزاشته است این مدل کشنده ها در 2 نوع سقف نرمال و تاپ لاین تولید و روانه بازار خودورهای سنگین کشور می شود که حدودا از سری R کمی سقف بلندتری دارد.

سری S730

البته باید بگوییم که در سری R و سری S سقف تاپ لاین وجود خارجی ندارد و در اصلا اگر بخواهیم واقعیت را به شما کاربران گرامی بگوییم کشنده های سری S اسکانیا بیشتر در حال نقش بازی کردن همون سری R تاپ لاین قدیم است.

موضوع بسیار مهمی که باید به آن اشاره کنیم این می باشد که تنها تفاوت سری R و سری S فاصله دستگیره درب از روی گلگیر ها می باشد البته جلو پنجره نیز اندکی با تعقیر رو به رو بوده است.

کابین های همواره در حال آپدیت و یا تعقیر می باشد که باعث گردیده که در سری های اخیر راننده دید بسیار خوبی را به جاده داشته باشد.

همچنین در سری های جدیدتر اتاق کاملا بی سر و صدا است و در ساخت کابین خودرو از بهترین متریال استفاده گردیده که از عایق بندی خوبی برخوردار می باشد.

نکته ی جالب دیگری که باید آن را نیز به شما عزیزان اعلام کنیم این است که درست است اتاق از سرو صدای کم تری برخوردار است !

به همان اندازه صدای تولید اگزوز مانند قبل باقی مانده ! که اگر راننده ی خواست بتواند با صدای دلنشین! این خودرو با پایین آوردن شیشه ها ! نهایت لذت را در هنگام رانندگی ببرد.

کشنده اسکانیا S500

سری S مدل S500 نیز یکی از پر قدرت ترین محصولات شرکت ولوو! می باشد که دارای طرفدارن زیادی در سرتاسر جهان می باشد.

همچنین باید بگوییم این کشنده نیز مانند سایر سری های دیگر یورو 6 می باشد که در کشور های اروپایی این موضوع بسیار قابل اهمیت می باشد.

موتور این کشنده پر قدرتمند از مدل DC13 115! که می تواند به راحتی تا 500 اسب بخار! قدرت تولید کند تعداد دنده های این کشنده نیز 12+2 اتومات می باشد

و دارای 2 عدد مخزن سوخت نیز می باشد که خود یک مزیت مهم برای مسافت های طولانی به حساب می آید.

2 عدد تخت کاملا راحتی در کابین این کشنده نیز وجود دارد که برای سرنشینان آرامش و آسایش را فراهم می سازد.

باید بگوییم این کشنده مجهز به امکانات خوبی مانند ریتاردر و اد بلو می باشد که البته باید بگوییم مایع اد بلو در کشور ایران به دلیل سوخت بی کیفیت زیاد مورد استفاده و کاربردی نیست که توسط راننده ها پس از واردات کشنده های مجهز به ادبلو! اقدام به خالی کردن ادبلو میکنن.

فضای داخلی کابین نیز مجهز به تهویه مطبوع،بخاری درجا،GPS ، یخچال و سایر امکانات دیگر می باشد که در سفر های طولانی آسایش را برای راننده و سرنشین فراهم می سازد.

نمای بیرونی نیز دارای امکاناتی همچون چراغ های LED در روز!،آفتابگیر،چراغهای مه شکن،هالوژن و نور افکن می باشد که در تاریکی جاده بسیار پر کاربرد می باشد.
همچون گزینه های امنیتی زیادی روی این خودرو نیز وجود دارد که شامل هشدار خروج از خط ،ترمز اضطراری خودکار،کروز کنترل،حسگر روشنایی می باشد که امنیت راننده را تا حدود زیادی تضمین میکند.

کشنده اسکانیا S410

اسکانیا سری S مدل S410 نیز یکی از پر قدرت ترین و زیباترین محصولات شرکت ولوو می باشد که در سال 2017 روانه بازار خودروهای سنگین شد.

قئدرت موتور این خودرو 411 اسب بخار و برق خودرو 302 کیلو وات! می باشد که نقش مهمی در تامین برق را برای این کشنده ایفا می کند.

این کشنده ی دیزلی دارای 6 سیلندر مجهز به فیلتر ذرات و استاندارد آلایندگی یورو 6! می باشد گیربکس ها نیز از نوع اتوماتیک می باشد.

این خودرو 3 محوره نیز از طرفداران زیادی برخوردار می باشد! نکته ی بسیار جالبی که باید به آن اشاره کنیم این خودرو در کشور های خارجی در مدل های 2018 49950 یورو می باشد .

که با یورو 30 هزار تومانی حدودا 1 میلیارد و 500 تومان می باشد که واقعا موضوع ناراحت کننده ای است زیرا اگرا این خودرو به کشور وارد شود راحت مبلغ 7 میلیاردی را دارد .

دیزلیران
5

٪ پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوالی دارید ؟

شما عزیزان می توانید جهت هرگونه سوال با کارشناسان فروش دیزلیران در ارتباط باشید.
  • 02191691200