کشنده اسکانیا همراه با بررسی کامل سری L،P،G،R،S -

02191691200

کشنده اسکانیا همراه با بررسی کامل سری L،P،G،R،S

کشنده اسکانیا همراه با بررسی کامل سری L،P،G،R،S

کشنده اسکانیا

شرکت خودروسازی اسکانیا یکی از برترین شرکت های تولید کننده خودروهای سنگین در سرتاسر جهان می باشد ! که در سرتاسر جهان نیز از شهرت بسیار زیادی برخورد دار می باشد.

شرکت اسکانیا یک شرکت بزرگ سوئدی می باشد که در زمینه ی تولید انواع اتوبوس و کامیون و موتور های دیزلی فعالیت می کند.

این شرکت در سال 1900 در کشور سوئد در شهر سودرتلیه فعالیت خودرا آغاز کرد.

در ادامه به توضیح کامل تمامی سری های کشنده اسکانیا خواهیم پرداخت با تیم بررسی و تحلیل شرکت دیزلیران همراه باشید.

قابل بیان می باشد این شرکت خودروسازی خدمات خوبی را به مشتریان خود ارائه می دهد که متاسفانه به دلیل تحریم بودن کشور ایران! توسط شرکت های خارجی بیشتر این خدمات اصلا به گوش ایرانی ها نیز نخورده است که در ادامه اشاره ای به این خدمات خواهیم داشت.

شرکت اسکانیا خدمات مالی بیمه و اجاره خودرو! نیز ارائه می دهد که هدف اصلی این شرکت این می باشد که مشتریان بتوانند بیشتر به تجارت! اصلی خود فکر کنند و درگیر مسائل دیگر نباشند.

کشنده اسکانیا در سری های L،P،G،R،S در بازار خودروهای سنگین موجود می باشد! که در ادامه به توضیح کامل و بررسی این سری ها خواهیم پرداخت.

کشنده اسکانیا سری L

کشنده اسکانیا

یکی از محصولات خوب شرکت اسکانیا سری L می باشد که در سال 2017 توسط شرکت خودروسازی اسکانیا رونمایی شد

اسکانیا سری L یکی دیگر از محصولات شرکت خودروسازی اسکانیا می باشد که دارای طرفداران زیادی در سرتاسر جهان می باشد.

همانطور که کسب و کار شما مهم می باشد شرکت اسکانیا برای رانندگان مزیت های مهمی را بر همراه داشته است.

اسکانیا سری L بیشتر برای درون شهری طراحی گردیده است به همین دلیل از طراحی کاملا درون شهری برخوردار می باشد.

مثلا رفت و آمد به کابین در سری L بسیار راحت تر است و همانطور که شهر ها بسیار شلوغ می باشند

این خودرو به گونه ی تولید شده است که بتوان به راحتی به اطراف خودرو تسلط داشت ! که مزیت مهمی برای خودروهای درون شهری محسوب می شود.

کابین این خودرو به گونه ای تولید و طراحی گردیده می باشد که در موقع سوار شدن! به این خودرو به زانو کم ترین فشار وارد شود همچنین تعداد پله ها برای ورود به کابین بسیار کاهش پیدا کرده است.

در ضمن نکته ی بسیار جالبی که باید به آن اشاره کنیم این می باشد که این کشنده سیستم تعلیقی دارد که در حین سوار شدن می توان ارتفاع پله ها رو تا سطح زمین کم کرد !که به زانو کوچک ترین فشاری نیاد.

در این سری از محصولات این شرکت از موتور های 9 لیتری 5 سیلندری با قدرت 280 تا 360! اسب بخار بهره مند می باشیم نکته ی بسیار جالب این سری یا بیشتر سری های محصولات شرکت اسکانیا این می باشد که مصرف سوخت بسیار کمی دارند.

اگر بخواهیم به جعبه ی دنده این سری نیز اشاره ای کنیم باید بگوییم گیربکسی که در این خودرو وجود دارد از نوع 8 سرعته و 12 سرعته! می باشد.

کشنده اسکانیا

البته باید بگوییم که راننده های ایرانی انقد آماده مبارزه با مشکلات هستن که 2 تا یا 4 تا پله براشون فرقی نداره و رفت و آمد! به داخل کابین اصلا براشون اهمیت جدی نداره(مشکلاتی مانند گازوئیل ،کرایه بار،جاده ها)

همچنین در کابین خودرو روی درب شاگرد یه پنجره ماننده وجود داره که به راحتی می توانید از وجود خودرو و عابرین پیاده مطلع شوید! و از خطرات احتمالی پیش گیری کنید.

از فضای داخلی نیز بسیار بهینه استفاده گردیده است! که باعث این شده که در داخل کابین این خودرو 2 تا صندلی! اضافه قرار بگیرد!باوجود اینکه این خودروها درون شهری می باشند و در بیشتر اوقات دارای سرنشینان زیادی می باشد.

این مورد بسیار مزیت مهمی محسوب می شود همچنین سوار و پیاده شدن از 2 طرف به راحتی قابل انجام می باشد.

در آخر باید بگوییم که موتوری که در این خودرو وجود دارد از نوع 7 لیتری 6 گانه خطی با حجم 6.7 لیتر! می باشد که از قدرت بالایی برخوردار می باشد.

این پیشرانه تا 1200 نیوتن متر گشتاور را از 1050 دور در دقیقه در قوی ترین نسخه 280 اسب بخاری خود ارائه می دهد.

همچنین در موتور این کشنده از تکنولوژِی برتر SCR بهره مند هستیم!! که یکی از مهم ترین مزیت های این تکنولوژی کاهش مصرف سوخت!! می باشد که در زیر فیلم این تکنولوژی را برای شما گزاشته ایم که می توانید تماشا کنید.

همچنین بخوانید!!امکانات کشنده آمیکو این محصول پر قدرت ایرانی

کشنده اسکانیا سری P

کشنده اسکانیا سری P نیز در دسته ی محصولات پر طرفدار اسکانیا قرار میگیرد که در سال 2004 توسط شرکت بزرگ خودروسازی اسکانیا رونمایی و به بازار خودروهای سنگین معرفی شد.

در این سری سایز و جنس کابین خودرو به صورت کلی فرق کرده است و از بهترین متریال ها تولید و طراحی گردیده است.

رانندگی در شهر بسیار دشوارتر از رانندگی برون شهری می باشد! البته باید بگوییم که رانندگی برون شهری نیز سختی ها خودرا دارد ولی رانندگی در شهر به دلیل شهر و زیاد بدون خودروهای باعث می شود رانندگی استرس زا شود.

بنابر این در سری P کشنده اسکانیا کابین طوری طراحی گردیده که راننده دید خوبی به اطراف خود داشته باشد! و رانندگی بدون استرس را تجربه کند.

همچنین این کشنده دستگیره های بسیار هوشمندی دارد که ورود و خروج را به داخل کابین را به صورت چشمگیری راحت کرده است.

باید بگوییم کابین کشنده های سری P مانند یک اتاق یا دفتر کار می باشد! که دارای امکانات زیادی است! که به راحتی در دسترس راننده روی داشبورد خودرو قرار گرفته است.

همچنین روی سیستم تعلیق کشنده اسکانیا سری P چندین بار به صورت جدی و مهندسی تعقیراتی ایجاد گردیده است که باعث کم شدن لرزش! در این خودرو به صورت چشمگیری می باشد.

تمامی این امکانات و این سیستم تعلیق باعث لذت بخش شدن رانندگی در مسیر های طولانی می شود! که خود یک مزیت مهم محسوب می شود.

اگر بخواهیم به این خودرو به صورت فنی اشاره ای کنیم باید بگوییم که موتور کشنده اسکانیا سری P بسیار پر قدرت و کارآمد می باشد.

نکته ی بسیار جالبی که با آن مواجعه شدیم ترفندی است که در محل قرارگیری موتور اعمال گردیده است که دلیل باز شدن فضای کابین این کشنده می باشد.

این کشنده ها بیشتر اوقات برای سازمان های آتشنشانی و امدادی! مورد قبول و استاندارد می باشد !که دلیل اصلی این موضوغ جا دار و داشتن تعداد صندلی های بیشتر می باشد البته باید بگوییم این سری موتور های ضعیف تری! نسبت به سایر سری های دیگر دارد.

باید بگوییم که موتور های این کشنده ها می تواند به راحتی 220 اسب بخار تا 500! اسب بخار تولید کند و حجم موتور نیز 13 لیتری می باشد که کارآمد می باشد.

شاسی این مدل از خودروهای اسکانیا فضای بهینه دارد که باعث گردیده از این سری محصولات اسکانیا کمپرسی،سوخت و میکسر بیشتر استفاده کنند.

گیربکس این سری نیز از نوع 8 سرعته و 12 سرعته موجود می باشد که موقع سفارش خودرو این موضوع قابل تعقیر توسط مشتری می باشد.

کشنده SCANIA سری G

کشنده های اسکانیا سری G بیشتر برای حمل مایعات و سوخت توسط شرکت اسکانیا در سال 2007 روانه بازار خودروهای سنگین کشور شد.

این نوع خودروها بیشتر در مسافت های طولانی! کاربرد بهتری را دارا می باشند و از قطعات با کیفیتی تولید شده است که باعث خرج کم تر قطعات در این خودرو شده است.

کشنده های اسکانیا سری G مانند سایر سری های دیگر کشنده های اسکانیا ترکیبی از راحتی و ظرافت! را نشان می دهد همچنین در داخل کابین این خودرو از طراحی بسیار حرفه ای برخوردار می باشیم که زیبایی چندانی به داخل کابین این خودرو می دهد.

همچنین باید بگوییم که کشنده های سری G از کابین بسیار جاداری برخوردار است! که دید راننده را به اطراف بسیار زیادتر کرده است و در ضمن این کابین کاملا از تعادل خوبی در سرعت های بالا بهره مند می باشد! و از آپشن های بسیار زیادی در داخل کابین برخوردار می باشد.

امکاناتی که به رانندگی را در این خودرو آسان می کند شامل موارد زیر می باشد که رانندگی را به صورت جدی لذت بخش می کند.

ویژگی هایی مانند موقعیت جدید صندلی راننده،انتقال شیشه کناری به پایین، طراحی باریک جدید ستون های A و سطح بزرگتر شیشه، سطح کاملا جدیدی از دید را به ارمغان می آورد.

SCANIA

داشبورد هم اندکی پایین تر قرار دارد تا راننده دید بسیار خوبی را به جلو داشته باشد و رانندگی راحت تری داشته باشد.

یکی از امکاناتی که این خودرو دارد این می باشد که می توان باطری این خودرا به راحتی و برای روز های سخت و طولانی کاری شارژ کرد.

فضای جا دار در این کابین روزانه معمولی جدید دارای فضای زیادی برای نگهداری انواع وسیله می باشد.

قسمت نگهداری در کابین این کشنده وسایل را قادر می‌سازد تا به روشی منظم نگهداری می شوند! تا در صورت نیاز، به آسانی وسایل مورد نیاز خودرا پیدا کنید و در نتیجه یک محیط کاری مرتب و دلپذیر ایجاد کنید.

شرکت خودروسازی اسکانیا طیف گسترده ای از موتور ها در خودروهای خود به کار میگیرد که با سوخت های تجدید پذیر بسیار سازگار می باشد.

sCANIA

موتور جدید اسکانیا سوپر 13 لیتری است که به صرفه جویی 8 درصدی در سوخت پیشرانه کشنده اسکانیا سری G کمک بزرگی می کند.

موتور این سری از محصولات شرکت اسکانیا می توانند به راحتی 280 تا 500 اسب بخار قدرت تولید کنند! و همین موضوع باعث شده است از این مدل از محصولات شرکت اسکانیا بیشتر در معدن و ساخت و ساز ساختمان استفاده کنند.

در این سری از موتور های پر قدرت 9 لیتری که دارای 6 سیلندر! هستتند بهره مند می باشیم ولی به گفته ی شرکت اسکانیا در بعضی از مدل های سری G از موتور های 13 لیتری استفاده گردیده که دارای 8 سیلندر می باشند.

شاسی های این سری از محصولات شرکت اسکانیا از نوع 2 محور و 3 محور! می باشد که به راحتی می توان کاربری های این کشنده را به کمپرسی تعقیر داد.

گیربکس سری G از نوع 8 سرعته و 12 سرعته! است که مشتریان می توانند در موقع سفارش یکی از این جعبه دنده ها ارا انتخاب کنند.

یکی از مضوعاتی که باید به آن اشاره کنیم این می باشد که در سری G شرکت اسکانیا از تکنولوژی ESP! بهره مند می باشیک که باعث کنترل پایداری خودرو در مواقع اظطراری می شود.

کشنده SCANIA سری R

کشنده اسکانیا نیز یکی از سری های پر طرفدار شرکت اسکانیا می باشد که در سال 2004 تولید و طراحی شد این سری توانست رتبه ی کامیون سال را در دو مرحله به خود اختصاص دهد که پر طرفدارترین این سری اسکانیا R420 می باشد.

به جرات می توان گفت که کشنده اسکانیا سری R متمایز تر از سایر سری ها می باشد و از زیبایی بسیار مهندسی برخوردار می باشد.

در ساخت بدنه ی این خودرو از بهترین متریال استفاده گردیده است که به مرور گذشت زمان از پوسیدگی! این بدنه ها در برابر عوامل طبیعی همچون آفتاب و سایر موارد جلوگیری می کند.

شرکت خودروسازی اسکانیا همیشه و در همه حال پیشرفت می باشد و همیشه محصولات شرکت ولوو روز به روز در حال مدرن تر و مهندسی تر شدن می باشد ولوو در واقع رضایت مشتری را هدف اصلی میداند.

موقعیت راننده بهینه این جایی است که اسکانیا با طراحی داخلی کابین سری R شروع کربا نمایشگر بزرگتر، گرافیک بهبود یافته و کنترل های بصری در نوک انگشتان خود می توانید تمام توجه خود را در جاده های پیش رو حفظ کنید. 

sCANIA

یک راننده راضی راننده بهتری است وقتی در تختخواب راحت ۸۰۰ تا ۱۰۰۰ میلی‌متری خواب راحت داشته شد و وسایل شخصی خود را با استفاده از گزینه‌های ذخیره‌سازی هوشمند ذخیره کند.

طراحی سقف، جانبی، زیر بدنه – همه قسمت‌ها برای ساده‌سازی جریان هوا و دستیابی به کمترین مقاومت هوای ممکن، تجزیه و تحلیل، تنظیم و بهینه‌سازی شده‌اند.

 شکل کابین، گوشه های آن و طراحی یکپارچه به کاهش کشش آیرودینامیکی کمک می کند. تمام شکاف ها و زوایا برای دستیابی به جریان هوای کارآمدتر به صورت مهندسی طراحی شده است.

موتور این سری می تواند تا 280 یا 730 اسب بخار قدرت تولید کند که خود مشتری می تواند موتور را به صورت سفارشی درخواست کند.

این موتور پر قدرتمند می تواند تا 45 تن بار را به راحتی حمل و نقل کند و به جرات می توان گفت رقیبی جدی برای سایر برند های معروف دیگر می باشد و با حجم 13 لیتری و 16 لیتر روی این سری از محصولات شرکت اسکانیا نصب شده می باشد.

کابین های این سری از محصولات سری های دیگربزرگ تر می باشد و از قطعات با کیفیت تولید شده تا کم ترین خرج را بر عهده مشتری بگذارد.

کشنده اسکانیا سری S

اسکانیا سری S در سال 2016 برای اولین بار توسط شرکت اسکانیا تولید و طراحی و روانه بازار خودورهای سنگین کشور شد.

کشنده اسکانیا سری Sنیز یکی از بهترین و با کیفیت ترین سری های موجود محصولات شرکت اسکانیا انتخاب گردیده می باشد باید بگوییم این سری از خودروهای اسکانیا از لحاظ ایمنی تمام معیار های مهم را دارد.

در نگاه اول با فضای داخلی کشنده های سری S اسکانیا صحنه زیبا و مدرن را مشاهده خواهید کرد همچنین فضای داخلی بسیار با کیفیت و از متریال های خوب تولید و طراحی گردیده است.

اگر بخواهیم به فضای بهینه داخل کابین! اشاره ای کنیم باید بگوییم که فضای اتاق بسیار جا دار و حرفه ای می باشد که می توانید وسایل مورد نظر خودرا در داخل کابین نگهداری کنین و از دید خوبی هنگام رانندگی لذت ببرید.

sCANIA

همچنین شرکت اسکانیا در توضیح به اسکانیا سری S گفت که این سری از کشنده های اسکانیا از ایمنی بسیار زیادی برخوردار است و بیشترین تمرکز روی امنیت این محصولات بوده است.

آیرودینامیک یکی از برجسته ترین ویژگی های کشنده سری S است که هم ظاهر و هم سطح ایمنی آن را افزایش می دهد.

 به عنوان بخشی از پیکربندی اولیه، چراغ‌های موقعیت و چراغ‌های اضافی اکنون بدون تأثیر منفی بر آیرودینامیک در کابین یکپارچه شده‌اند.

به جرات می توان گفت کشنده های سری S کم مصرف ترین سری های محصولات اسکانیا می باشد موتور های کشنده اسکانیا سری S مجهز به سیستم SCR می باشد که تاثیر بسزایی در کاهش آلودگی هوا و قدرت موتور میزارد.

گیربکس نیز نسبت به سری های دیگر بسیار عملکرد خوبی را دارد و کاملا تقویت شده می باشد که خود یک مزیت مهم در این کشنده محسوب می شود.

موتور های که در این سری به کار رفته می باشد در دو نوع 6 سیلندر 13 لیتری و 8 سیلندر 16 لیتری موجود می باشد که از قدرت بسیار زیادی برخوردار می باشد و می تواند تا 500 اسب بخار قدرت تولید کند.

درضمن در تمامی سری های کشنده های اسکانیا از تکنولوژی SCR بهره مند می باشیم که قابلیت بسیار خوبی می باشد.

5

٪ پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوالی دارید ؟

شما عزیزان می توانید جهت هرگونه سوال با کارشناسان فروش دیزلیران در ارتباط باشید.
  • 02191691200