شرایط فروش کامیونت فروس | خرید و ثبت نام کامیونت فورس | دیزلیران

02191691200

کامیونت فورس

فهرست مطالب

در بازار ایران  کامیونت فورس از محبوبیت خوبی برخوردار شده است. در این متن سعی داریم اطلاعاتی راجع‌به کامیونت فورس را در اختیار شما قرار دهیم تا انتها مقاله همراه ما باشید.

کامیونت فورس

خرید کامیونت فورس

شرکت بهمن دیزل یکی از تولیدکنندگان نامی در عرصه تولید خودروهای سنگین و نیمه سنگین در کشور است. کامیونت فورس را در دو تناژ ۶ تن و ۸.۵ تن تولید و به بازار روانه کردن است. شما میتوانید با مراجعه مستقیم به این کمپانی این نوع کامیونت را خریداری نمایید.

یا از نمایندگی‌های زیر مجموعه بهمن دیزل و نمایشگاه‌های مختلف خودروهای سنگین و نیمه سنگین در سراسر ایران می‌توان تهیه کرد. همچنین می‌توانید از مجموعه دیزلیران در شهرستان اسلامشهر خریداری نمایید.

نمایندگی مجاز فروش کامیونت فورس در تهران

اکثر افراد برای خرید انواع کامیونت ها و ماشین‌های سنگین به  پایتخت کشور مراجعه می کنند. نمایندگی مجاز کامیونت فورس شرکت بهمن دیزل است که دفتر مرکزی آن در جاده مخصوص کرج واقع شده است و نمایندگی‌های مختلفی در سراسر کشور دارد.

همچنین با مراجعه به شهرک کامیونداران که بیش از ۳۰۰ نمایشگاه دارد می‌توانید خرید خوبی را تجربه کنید.

کامیونت فورس

بررسی کامیونت فورس

کامیونت فورس ۶ تن:

دارای استاندارد آلایندگی یورو ۵ با سیستم سوخت رسانی انژکتور با حجم موتور ۳۷۶۰ سی‌سی، قدرت موتور آن ۱۵۵ اسب بخار و ۲۶۰۰ دور در دقیقه با حداکثر گشتاور ۴۹۱ نیوتن متر و ۱۲۰۰- ۱۹۰۰ دور در دقیقه می‌باشد‌.

کامیونت فورس ۸.۵ تن :

استاندارد آلایندگی یورو ۵ با قدرت موتور ۱۵۵ اسب بخار و ۲۶۰۰ دور دقیقه با گشتاور (نیوتن متر/ دور در دقیقه)  ۱۹۰۰-۱۲۰۰/۴۹۱، حجم موتور ۳۷۶۰ سی‌سی‌ با نسبت تراکم ۱۷.۲:۱ می‌باشد.

خرید اقساطی کامیونت فورس در تهران

همانطور که در بالا ذکر شده است کامیونت فورس را بهمن دیزل روانه بازار کرده است. با مراجعه به سایت این شرکت می‌توانید از شرایط خرید اقساطی کامیونت فورس با خبر شوید.

همچنین مجموعه دیزلیران شرایط خرید اقساط را برای مشتریان خود فراهم کرده است. این مجموعه با کسب نمایندگی از لیزینگ‌ها شرایط خرید را برای شما آسان‌تر کرده است.  با فالو کردن پیج اینستاگرام و سایت دیزلیران می‌توانید از این فرصت‌هاص استثنایی باخبر شوید.

قیمت کامیونت فورس در بازار

کامیونت فورس با توجه به انواع مدل آن و مشخصات فنی دارای قیمت‌های متفاوت است. با توجه به نوسانات قیمت دلار در حال حاضر نمی‌توان در بازار خودرو قیمت ثابتی را اعلام کرد. برای مطلع شدن از قیمت‌های آنلاین و بروز به سایت دیزلیران مراجعه نمایید و با کارشناسان فروش آن‌ها تماس حاصل فرمایید.

مقالات دیزلیران