خرید اقساطی کشنده | قیمت کشنده 1402 | دیزلیران

02191691200

کشنده

خرید کشنده

 با توجه به شرایط اقتصادی کشور و افزایش نجومی قیمت ها و ثابت ماندن میزان درآمد اکثر مردم، توان خرید نقدی کامیونت را ندارند و به دنبال شرکت‌های معتبر برای خرید اقساط این خودرو هستند.اما متاسفانه تعداد محدودی از شرکتها شرایط اقساط برای خرید کامیونت با برندهای مختلف را دارند. یکی از مجموعه های به‌ نام در این صنعت مجموعه دیزلیران است که آماده ارائه خدمات اقساطی به شما مشتریان عزیز می‌باشد.

خرید اقساطی کشنده/ لیزینگ کشنده

با توجه به تورم و شرایط نابسامان اقتصادی کشور قدرت خرید نقدی افراد به شدت کاهش پیدا کرده و اکثر افراد به دنبال شرکت‌های معتبر برای خرید اقساطی محصولات مورد نیازشان هستند که صنعت خودرو هم از این امر مستثنی نیست.

مجموعه های وجود دارند که خودرو‌کشنده رو به صورت اقساطی و لیزینگی بتوانید از آنها  تهیه کنید. به صورت کلی و شماتیک تمامی مجموعه ها شرایط مشابهی برای خرید اقساط در نظر گرفته اند. شامل: نداشتن چک برگشتی، نداشتن اقساط معوق، ضامن معتبر، پیش پرداخت ۳۰ تا ۵۰ درصدی نسبت به قیمت مورد نظر خودرو درخواستی و….

کشنده فاو: اقساط بلندمدت حداکثر تا ۶۰ ماه دارد و تعداد اقساط با توجه به مدت زمان پرداخت متغیر است.

کشنده سی‌اند‌سی: شرایط فروش لیزینگ واسپاری ملت با بهره‌مندی از تسهیلات ۳۰ تا ۷۰ درصد ارزش افزوده می باشد و حداکثر مدت اقساط تا ۶۰ ماه بدون ضامن است.

کشنده دانگ فنگ: سود مشارکت از ۲۱ تا ۲۴ درصد  متغیر می باشد

کشنده بنز: بدون ضامن و ارایه سه فقره چک و سفته ازمشتری برای تضمین و با اقساط بلند مدت ۶۰ ماهه می‌باشد.

لیزینگ دیزلیران: ۵۰ درصد مبلغ خودرو مورد نظر با اقساط ۱۲ و ۲۴ ماه که تا ۲۰ اسفند ۱۴۰۱ میتوانید از این فرصت استثنایی استفاده نمایید.

 

 

نمایندگی فروش کشنده

در این قسمت با برندهای کشنده در کشور آشنا می‌شوید: کشنده بنز، ولوو، داف، هوو، سی‌اند‌سی، مان، دیما، امپاور، آمیکو، دایون، سیتراک، شاکمن، دافران، رنو، دانگ فنگ، فاو، فوتون، البرز، پلیسان، آتامان و…

 

 

نمایندگی بنز

 
 

دفتر مرکزی این برند در کشور آلمان قرار دارد. که در لیست محبوب ترین برندها و بزرگترین تولیدکننده در جهان قرار دارد.  شرکت ایران خودرو نمایندگی انحصاری این برند در ایران است.

 

 

نمایندگی ولوو

 

این شرکت سوئدی می‌باشد که بیشترین شهرت این مجموعه مربوط به تولید انواع کامیون های آن است و از بزرگان کامیون سازی در جهان می‌باشد. شرکت سایپا نمایندگی انحصاری این برند در کشور است.

 

 

نمایندگی داف

 
 

یکی از شرکت های موفق در زمینه ساخت و تولید ماشین های سنگین در کشور هلند می‌باشد. مجموعه های داتیس فرا دیزل آریا و فاروب زمان نمایندگی های رسمی این برند در کشور هستند.

 

 

نمایندگی هوو

 
 

این شرکت در کشور چین می باشد که توسط ایران خودرو به کشور وارد می‌شود.

 

قیمت روز کشنده

با توجه به وضعیت کنونی و نوسانات حاکم در جامعه نمی توان قیمت را اعلام کرد به دلیل تغییرات زودهنگام قیمت در بازار بنابراین برای مطلع شدن از قیمت های بروز در بازار به سایت فروش ما مراجعه نمایید و با کارشناسان  فروش شرکت دیزلیران ارتباط بگیرید.

 

 

ثبت نام و شرایط خرید کشنده / پیش فروش کشنده دولتی

در متن فوق انواع نمایندگی های کشنده در ایران را ذکر کرده ایم.  شما میتوانید به صورت آنلاین و حضوری به دفاتر نمایندگان برای خرید مراجعه نمایید. شرایط خرید از هر کدام از نمایندگان متفاوت است که با مراجعه به سایت آنها میتوانید از شرایط بروز باخبر شوید.

همچنین شرکت دیزلیران نمایندگی دو‌برند آرین دیزل و سایپا دیزل را دارد که می توانید با مراجعه به سایت فروش این مجموعه از شرایط لیزینگ و فروش عادی آن مطلع شوید.

 

 

 

اسقاط کشنده

حداقل باید از زمان تولید آن ۲۵ سال گذشته باشد و در کارت مشخصات وسیله نقلیه حداقل ۱۵ تن ظرفیت اسقاطی درج شده است. در صورتی میتوانید اسقاطی ماشین را بگیرید که فعال در حمل و نقل عمومی و دارای معاینه فنی معتبر باشد. اگر سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای اسقاط را تایید کند در این صورت سود بازرگانی کامیون وارداتی ۲۵ درصد  توسط گمرک جمهوری اسلامی ایران کاهش می‌ باید.

 

 

خرید کشنده دست دوم / کارکرده

به دلیل نوسانات بازار و سیر نجومی قیمت ها اکثر افراد تمایل به خرید کشنده دست دوم و کارکرده دارند. که در اکثر نمایشگاه ها کشنده استوک وجود دارد. شما میتوانید با توجه به بودجه مورد نظرتان خودرو مورد نظر را خریداری کنید.

 

 

 

نمایشگاه خرید کشنده

نمایشگاه های مختلفی در سطح کشور در رابطه با فروش ماشین های سنگین وجود دارد که شما با یک سرچ ساده در گوگل میتوانید به آنها دسترسی داشته باشید. اما لوکیشنی به عنوان شهرک کامیونداران در شهرستان اسلامشهر واقع در جنوب غربی تهران قرار دارد. که بیش از ۳۰۰ نمایشگاه ماشین سنگین و نیمه سنگین دران وجود دارد.