معرفی دیزلیران

مجموعه دیزلیران

 دیزلیران در تلاش است تا با ایجاد بستری مطمئن و امن برای خرید و فروش خودرو های شما رضایت حداکثری را برای مشتریان خود ایجاد نماید و از جمله خدماتی که دیزلیران برای مشتریان خود فراهم نموده میتوان به کارشناسی رنگ و فنی خودرو ، تعویض پلاک ، خرید و فروش اتاق و کاربری ، اجاره اتاق و کاربری ، خرید بی واسطه ای از کارخانه اشاره کرد.

دیزلیران از سال 1390 فعالیت خود را در حوزه نوسازی ناوگان حمل نقل جاده ای آغاز نموده و سالیانه بیش از 2000 معامله موفق را در زمینه خرید و فروش کامیون به خود اختصاص داده است .

این مجموعه توانسته است برای بیش از 130 نفر اشغال زایی نماید و شما میتوانید جهت خرید و فروش با کارشناسان آموزش دیده دیزلیران در اراتباط باشید لازم به ذکر است که دیزلیران در انجام فرایند قرارداد از وکلا و مدیران قرارداد خبره استفاده می نمایند که مانع ضرر دیدن مشتریان عزیر شود.

مجتمع دیزلیران در فضایی با زیر بنای بیش از 10 هزار متر مربع پارکینگ و 800 متر فضای اداری جهت انجام معاملات و دارای فضای استراحت رانندگان می باشد.

در پایان ما رسالت خود میدانیم تا با شفاف سازی معالات ، صداقت خود را در این صنعت به شما رانندگان محترم ثابت کرده و حامی تمام رانندگان دیزل ایران باشیم.

0
پرسنل مجموعه
0
تعداد مشتریان
0
معاملات انجام شده
0
سابقه کاری