فروش نقد و اقساط کامیونت دند

فروش نقد و اقساط کامیونت دند

فروش نقد و اقساط کامیونت دند

فروش نقد و اقساط کامیونت دند

فروش نقد و اقساط کامیونت دند ! با خودمون روراست که باشیم خرید یک کامیونت خوب غالبا به معنی خرید بهترین کامیونت نیست! شاید شما به عنوان کسی که در حوزه خودروهای سنگین فعالیت می کنید و یا با این حوزه در ارتباط باشید بصورت تجربی این موضوع را لمس کرده اید که یک خرید کامیونت موفق دقیقا زمانی اتفاق می افتد که باتوجه به وضعیت و توان مالی و همچنین وضعیت شغلی و فعالیت شما بتوانید بهترین نوع کامیونتی که می تواند به شما کمک کند تا به یک وضعیت موفق تری از نظر اقتصادی و شغلی برسید. حالا در این وضعیت آشفته ی بازار و نوسانات ارز شاید دل نگرانی برای تهیه کامیونت مورد نظر خودتون داشته باشید اما این بار برای شما یک پیشنهاد جالب و تامل برانگیز داریم .

کامیونت دند ! شاید این روزها اسم این کامیونت را زیاد شنیده باشید و یا حتی از بین دوستان وآشنایان شما اقدام به خرید این کامیونت نموده باشند . در این مقاله می خواهیم بصورت کامل این کامیونت را با هم بررسی کنیم . این کامیونت یک محصول ایرانی می باشد و با شرایط ویژه تولید و فنی خود توانسته است سهم خود را از بازار شلوغ کامیونت این روزها بدست بیاورد.بیایید ابتدا خیلی کوتاه خلاصه از این که کامیونت دند چه مراحلی را طی کرده و از کجا آمده است را با هم بررسی کنیم.

فروش اقساطی کامیونت دند

راستش بهترین چیزی که شاید بشود اسمش را گذاشت بهترین فرصت باشد !فرصتی برای رسیدن به یک کامیونت خوب و باکیفیت با پرداخت حداقل سرمایه ی ممکن !بگذارید در ابتدا خود کامیونت دند را بررسی کنیم که چه شد که این کامیونت به وجود آمد.؟اگر بخواهیم خیلی کوتاه از تاریخچه ی مختصر این کامیونت عبور کنیم شایداولین  سوالی که برایتان پیش بیاید این است که دند به چه معناست ؟ دند (DAND) نام کوهی در نزدیکی تبریز است و این شرکت  نیز برای آنکه بومی بودن این کامیونت را نشان دهد تصمیم گرفته تا از این نام برای برند تجاری خود استفاده کند. پروژه طراحی و ساخت کامیونت های دند از حدود۴-۵ سال قبل آغاز شد و در شرایطی که عمده کامیونت های بازار را ایسوزو تشکیل می داد اما این پروژه بر اساس نیازی که بازار به کامیونت هایی که با کاربرد بیشتر داخل شهر و توانایی بهتر در عبور از کوچه ها و همچنین سهولت برای مصرف کنندگان و شرکت های پخش منجربه  بررسی و ساخت این کامیونت جدید نمود که بهتر از قبل  براساس شرایط بومی ایران قابل استفاده باشد.

اگر قبول کنیم که کامیونت های ایسوزو جز بهترین و با کیفیت ترین کامیونت های موجود در بازار باشد بنابراین  بهترین پایه برای یک کامیونت می تواند شاسی و اکسل ایسوزو باشد لذا کامیونت دند با بهره گیری از شاسی و اکسل مشابه کامیونت های ایسوزو طراحی شده است .اما برای قوای متحرکه این ماشین از کمپانی FAWکه یکی از با کیفیت ترین پیشرانه های دیزلی مناسب کامیونت را به تولید می رساند استفاده می کند .خطوط تولید پیشرانه های این شرکت توسط شرکت معتبر AVL اتریش تجهیز شده است.برای  موتور و گیربکس این کامیونت با مذاکره با کمپانی  FAW تامین شده است.

فروش نقد و اقساط کامیونت دند

خرید اقساطی کامیونت دند
کامیونت دند خرید اقساطی کامیونت دند خرید شرایطی کامیونت دند کامیونت 5/2 تن کامیونت سبک کامیونت ارزان
;کامیونت دند فر وش نقد و اقساط
کامیونت دند خرید اقساطی کامیونت دند خرید شرایطی کامیونت دند کامیونت 5/2 تن کامیونت سبک کامیونت ارزان

کامیونت دند

کامیونت های دند نسخه۲/۵ تن است و این شرکت در نظر دارد تا در آینده نسخه های ۶ ، ۸ و ۱۰ تن این کامیونت ها را نیز به بازار عرضه کند. همچنین این شرکت در حال توسعه محصولات خود برای طراحی و ساخت یک پیکاپ بعد از عرضه کامیونت های خود می باشد.

یکی از نکات جالب این کامیونت می تواند رفع برخی از عیوب ایسوزو باشد که به  عنوان مثال رادیاتور اینترکولر کامیونت ایسوزو در جایی قرار دارد که در معرض گرمای موتور قرار می گیرد و عمل خنک سازی را نمی تواند به خوبی انجام دهد اما در این کامیونت با تغییر جانمایی این قطعه و انتقال آن به بخش جانبی شاسی این مشکل برطرف شده است .

یکی از اتفاقاتی که در کامیونت دند برای رانندگان و خریداران خودروهای سنگین اتفاق افتاده است همین قیمت های مناسب و باورنکردنی این محصول می باشد . قیمت  این کامیونت و همچنین شرایط بسیار آسان برای تهیه ی اقساطی آن خود می تواند یک نوید بسیار خوب برای آن دسته از رانندگانی باشد که توانایی پیش پرداخت های سنگین و همچنین خرید شرایطی با اقساط سنگین را ندارند.

مجموعه دیزلیران به عنوان نمایندگی مرکزی این شرکت در تهران با فراهم نمودن بستر خرید اقساطی کامیونت دند و همچنین خرید نقدی این محصول با شرایط متنوع اعم از پیش پرداخت های مناسب شرایط را برای خرید این محصول فراهم نموده است .
یکی از مشکلات خریداران کامیونت در بازار ایران محدودیت در انتخاب کاربری های مختلف می باشد  و در بسیاری از موارد مشتریان بعد از خرید یک کامیونت وقتی برای نصب کاربری مراجعه می کنند متوجه می شوند که آن کامیونت مجوز کاربری مورد نظرشان را ندارد اما ما علی رغم سخت بودن مراحل اخذ مجوز کاربری های کامیونت، حتی پیش از خرید کامیونت DAND مجوز ۸ کاربری شامل یخچال ، مسقف فلزی ، مسقف چادری ، سه طرف بازشو ، کمپرسی ، جرثقیل ، حمل زباله وتانکر سوخت و.. را اخذ نموده ایم و توانایی تامیین کاربری مورد نظر شما را از چه بصورت نقد و چه بصورت اقساط داریم ..فروش نقد و اقساط کامیونت دند با مجموعه دیزلیران تنها نمایندگی تهران مرکز و همچنین دارای رتبه ۱ در فروش کامیونت دند . اگر قصد دارید تا از مزایای فروش نقد و اقساط کامیونت دند بهره مند شید حتما با مشاروان ما در تماس باشید.

برای کسب اطلاعات بیشتر کامیونت های دند اینجا کلیلک کنید

فروش نقد و اقساط کامیونت دند را از قویترین و تنها نمایندگی مرکزی بخواهید . مجموعه ی دیزلیران با بهره گیری از تجارب مشاوران حرفه ای خود و با درک بهتر شرایط شما را یاری می کند تا بتوانید از شرایط در فروش نقد و اقساط کامیونت دند بهره ببرید و بتونید صاحب یک کامیونت مناسب با قیمت ایده آل بشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *